O nas

Serdecznie witamy na stronie gabinetu stomatologicznego Katarzyny i Jarosława Dolińskich. Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami oraz informacjami dla pacjentów odwiedzających gabinet: 1. Zaleca się kontakt telefoniczny jako preferowaną formę umawiania wizyt. 2. W dniu poprzedzającym wizytę należy wykonać pomiar temperatury ciała – wizyta może odbyć się, gdy temperatura jest niższa od 37,3 st C. 3. Prosimy aby do gabinetu przychodzić we własnych maseczkach ochronnych. 4. Pacjenci proszeni są, aby umyć zęby przed przyjściem do praktyki ( aby nie wykonywać tej czynności w toalecie dla pacjentów ). 5. Pacjent po wejściu do recepcji proszony jest o zdezynfekowanie dłoni. 6. Pacjent nie może niczego dotykać zarówno w recepcji, jak i w gabinecie. 7. Wizyta oraz czas przebywania w recepcji powinny być możliwie jak najkrótsze. 8. Pacjent powinien wchodzić do poczekalni bez osób towarzyszących za wyjątkiem pacjentów niepełnoletnich wymagających obecności rodzica/opiekuna. 9. Prosimy, aby na wizytę do gabinetu stomatologicznego zabierać jedynie najpotrzebniejsze rzeczy osobiste. 10. Preferowaną formą płatności są płatności bezgotówkowe (np. karta płatnicza, BLIK) 11. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów zaleca się, aby osoby z grup ryzyka tj. - powyżej 65 roku życia - z chorobami współistniejącymi: choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, choroby układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze - pacjent zażywający leki obniżające odporność organizmu ustalały termin wizyt stomatologicznych po ustaniu epidemii. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy:stomatologiadolinscy@gmail.com. Życzymy dużo spokoju, a przede wszystkim zdrowia. Zróbmy wszystko by chronić siebie i swoich bliskich.

Staramy się wśród naszych pacjentów zaszczepić ideę, że leczenie i profilaktyka chorób jamy ustnej prowadzi do:

  • poprawy komfortu życia
  • braku objawów dentofobii u dzieci
  • dorosłych bez uporczywego bólu zęba
  • ludzi starszych bez kłopotów żywieniowych spowodowanych szczątkowym uzębieniem
  • uśmiechu bez kompleksów.

Decydując się na otwarcie własnego gabinetu, wiedzieliśmy od początku, że najważniejsze jest stworzenie takich warunków, aby leczenie przebiegało na najwyższym poziomie. W tym celu dysponujemy mikroskopem o największym powiększeniu ( 40 krotne ), jakie jest dostępne w mikroskopach stomatologicznych. Wyposażyliśmy praktykę w cyfrowy aparat rentgenowski, aby sprawnie diagnozować problemy, z jakimi zgłaszają sie do nas pacjenci. Wyposażyliśmy sterylizację w autoklaw najwyższej klasy, aby zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Stosujemy uważany za najlepszy na świecie japoński unit endodontyczny. Staraliśmy się również zadbać o komfort naszych pacjentów, ponieważ wiemy, jak trudne chwile często przeżywają przed wizytą.W tym celu gabinety wyposażyliśmy w wygodne i ergonomiczne unity stomatologiczne.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
www.specjalista-ortodonta.pl